cc_biale copy

VI Cooking Clash   „Będzie Się Działo!”

VI CC Składu Bananów, czyli zawody w gotowaniu swobodnym kucharzy amatorów – „Będzie się działo!”

Już po raz szósty zapraszamy na najzabawniejsze i pełne smacznych emocji gargantuiczne starcie kulinarne, jak zwykle w plenerze, jak zawsze z humorem.

Zasady są proste – 3 drużyny gotują na Waszych oczach na zadany temat. Zgromadzona publiczność podgląda, pyta, podpowiada, kibicuje, smakuje, wreszcie decyduje o zwycięstwie.

Do zażartej walki o nagrody staną: zwycięzcy V CC – Catering Corps! Tuż za nimi trzykrotni zwycięzcy pójdą po rewanż – znani i kochani Spicy Lovers! i wreszcie nowa debiutująca drużyna – Fast Food Pandemonium!

Podnosimy poprzeczkę, podkręcamy temperaturę, rzucamy wyzwanie! Tym razem drużyny zaprojektują pomysły na dania… swoim przeciwnikom!

Klucz: zawodnicy przygotują tradycyjne potrawy etniczne w stylu innego, odległego kraju!

Bądźcie tam z nimi!

Zapraszamy  starych i młodych, pojedynczo i w grupach, przyjaciół i rodziny, dzieci i dziadków, wegetarian i mięsożerców, kucharzy i łasuchów, smakoszy, krytyków i kulinarnych zapaleńców  – każdy znajdzie coś dla siebie.

W trakcie Cooking Clash’a działać będą:  Kulinarna Wioska Dziecięca, namiot pokazów i szkoleń kulinarnych, Street Market z wystawcami regionalnymi i etnicznymi, Strefa Piknikowa .

10 maja,10:00-17:00

Park Górczewska na warszawskim Bemowie.

Spotkajmy się przy jedzeniu!

Cooking Clash zawody w gotowaniu swobodnym