Street Market – Bemowo to miejsce dla wszystkich smakoszy! Proponujemy wam zdrowe i pyszne produkty wyselekcjonowany spośród najlepszych lokalnych dostawców. To nie tylko sobotnie śniadania na świeżym powietrzu, ale także warsztaty dla dzieci i dorosłych, porady specjalistów i kulinarne inspiracje. Street Market – Bemowo to po prostu miejsce spotkań mieszkańców całej Warszawy wypełnione smakami, zapachami i cudowną atmosferą.

Na drodze ekologii i świadomości spotykają się rolnicy, piekarze, rzeźnicy, lokalni wytwórcy, pomysłowi przedsiębiorcy, wystawcy, goście. Gwarantują wam najlepszą jakość, najlepsze składniki i przede wszystkim pyszne smaki. Misją Street Marketu jest dostarczenie kupującym najlepszej jakości produktów, sprawdzonych i wykonywanych w tradycyjny sposób.

Street Market – Bemowo to nowe miejsce na mapie rosnącej popularności trendu „Street Food”. Zapraszamy na sobotnie spotkania z tradycyjnym jedzeniem i oryginalnymi produktami. To bardzo ciekawy sposób na świadome zakupy, miłe spędzenie czasu oraz przede wszystkim na spróbowanie pysznych i najlepszych produktów.

Street Market – na świeżym powietrzu, na miejscu i na wynos.

Zapraszamy 10 maja!

https://www.facebook.com/StreetMarketBemowo